Vyhledávač

  
Loading

Články

Po Číně nabízíme i Ameriku

10 4

Vložil(a)
4.10.2011 9:56  RssIcon

Vážení studenti, tento školní rok proběhne již třetí studentská výměna s partnerskou High School v Glen Rocku, New Jersey  (cca 50 minut vlakem od centra New Yorku).

 
Sedm studentů a tři učitelé z Glen Rocku k nám přiletí 5. listopadu 2011. Hledáme tedy zájemce, kteří by americké studenty  na týden ubytovali.  Jejich jména a věk máme již k dispozici a rádi bychom vám je i odpovídajícím způsobem přiřadili.  Studenti, kteří ubytují, budou mít přednost při zařazení do našeho výjezdu do USA v březnu 2012.
 
Předpokládaný počet výjezdové skupiny je 15 studentů z vyšších ročníků gymnázia. Záležet bude také na tom, kolik míst nám americká strana definitivně potvrdí – stejně jako my, i oni musí najít rodiny ochotné vás ubytovat.
 
Cenu výjezdu do USA odhadujeme na 20 – 25 tis včetně výdajů na tři celodenní výlety do New Yorku. Konečnou  cenu ovlivní hlavně letenka, minule nás stála kolem 15 000,- Kč. (Z důvodu přepravy jedné skupiny a doby trvání zájezdu není možné spoléhat na občasné marketingové akce typu New York za 9 999 Kč).
 
Pravidla výběru jsme zatím kromě věku žádná nestanovili, nejdříve potřebujeme zjistit váš zájem a co nejdříve najít rodiny k ubytování.
 
Nabídky na ubytování zasílejte co nejdříve prosím panu uč. Ladislavu Doušovi  dousa@gymkh.eu, popř. se mu nahlaste osobně. Uzávěrka přihlášek na výjezd do Ameriky je předběžně stanovena na konec příštího týdne.
 
Vladislav Slavíček
 

Tags:
Kategorie:
Umístění: Blogs Parent Separator Slavíček

1 Počet komentářů ...


スーパーコピーブランド専門店おすすめ! 信用第一、良い品質、低価格は 当社の商品は絶対の自信が御座います。 ブランドコピーベルト ブランドコピー財布 ブランドコピーサングラス偽物 ◆ 当社今日 マフラー面な更新! ●在庫情報随時更新!(*^-^*) S/AAA品質 シリアル付きも有り付属品完備! 全物品運賃無料(日本全国)
# ロレックス エクスプローラーi 偽物 楽天

By TrackBack on   25.1.2017 7:37