Vyhledávač

  
Loading

Články

Charitativní kalendář GJO „Pro Radost“

12 19

Vložil(a)
19.12.2016 15:04  RssIcon


Milí studenti a přátelé Gymnázia Jiřího Ortena,

adventní čas již dávno zaklepal na dveře a my bychom Vám rádi představili již třetí z vánočních charitativních projektů naší školy. Tak jako v předchozích letech se jedná o společný příspěvek zaměstnanců, studentů a přátel GJO do veřejné sbírky neziskové organizace Zdravotní klaun, ale to není letos vše. Všichni se těšíme, až se v naší Kutné Hoře rozezní nový zvon v kostele sv. Jakuba a rádi bychom k tomu také přispěli. 

A tak Vám letošní Vánoce necháváme na vybranou, kterou Radost chcete spolu s námi přinášet.

Příspěvkem v minimální hodnotě 149 Kč můžete pomoci nejen Zdravotnímu klaunovi rozesmát děti v kolínské nemocnici nebo přispět k rozeznění nového kutnohorského zvonu, ale navíc jako poděkování získáte kalendář pro rok 2017 s fotografiemi kantorů a zaměstnanců našeho gymnázia. 

Tentokrát jsme pro dobrou věc nechali ožít postavy a jejich příběhy ze slavných obrazů. Trochu jsme přitom zašlápli do prachu cest svou důstojnost a s pomocí šikovných výtvarnic i umných počítačových fíglů se proměnili ve známé postavy z obrazů Picassa, Renoira, Ensora, Magritta a dalších. Malá ukázka v této upoutávce jistě naznačí, že se máte na co těšit! 

Charitativní sbírka bude zahájena v pondělí 19. prosince v 9.40 v kanceláři paní Černé a bude pokračovat až do skončení Vánočního koncertu GJO 20. prosince 2016. Na slavnostním rautu po skončení koncertu se opět můžete těšit na dražbu výtisku kalendáře s podpisy jeho protagonistů.

Vaši učitelé

Charitativní kalendář GJO – prezentace

Protagonisté kalendáře


  

Tags:
Kategorie: Různé
Umístění: Blogs Parent Separator Olivová