Vyhledávač

  
Loading

Články

Filmový kroužek na GJO

1 18

Vložil(a)
18.1.2017 13:43  RssIcon


Filmová společnost Belief Production, která se zabývá produkcí dokumentárních filmů, reportáží a propagačních spotů a Gymnázium Jiřího Ortena společně připravují FILMOVÝ KROUŽEK.

Filmový kroužek pro studenty GJO s kameramanem, střihačem, režisérem a lektorem Milanem Klímou bude probíhat jednou týdně v délce 90 – 120 min v prostorách školy v druhém pololetí školního roku 2016/17. Kroužek je určen pro studenty vyššího gymnázia od 16 let.

---Projdeš si praktickou výukou filmového natáčení a střihu.

---Budeš pracovat s profesionální filmovou technikou (kamera, světla, mikrofony) a se střihačským softwarem Sony Vegas Pro.

---Setkáš se se skutečným „ostrým“ filmovým dokumentárním a reportážním materiálem, na jehož zpracování se budeš moci podílet.

---Výsledek v podobě hotového filmu potom uvidíš na internetu, v kině, či v televizi.

Filmový kroužek je vhodný pro zájemce o studium filmových a mediálních oborů na vysokých školách jako příprava na přijímací zkoušky i na následná studia. Přijít může ale každý, kdo se zajímá o audiovizuální kulturu, kdo by se chtěl naučit jak pracovat s obrazem a zvukem na profesionální úrovni. Vybavíme tě základními schopnostmi a dovednostmi pro praxi filmové práce na pozicích asistent kamery, zvuku a střihu.

Přijď se na cokoliv zeptat na informativní schůzku v úterý 7. února v 16:00 do sborovny GJO.

Upoutávka

Tags:
Kategorie: Různé
Umístění: Blogs Parent Separator Olivová