Vyhledávač

  
Loading

Články

Jsme v novém keltském roce

11 2

Vložil(a)
2.11.2011 8:42  RssIcon

  samhain11                                              

První listopadový den jsme oslavili příchod nového keltského roku. Třída V5A připravila menší happening, který vyvrcholil veselým rejem pozemských i nadpozemských sil.

Všechno začalo tichou vzpomínkou na duše zemřelých. Kdo chtěl, mohl dát zapálenou svíčku na speciálně vytvořený keltský oltář, a tím vyslat světlo na cestu z podsvětí na pozemský svět a teplo k zahřátí. Je fakt, že jsme posvítili na cestu o půlden později. Bylo to proto, že v pondělí jsme měli ředitelské volno, a tak nebyl, kdo by pozval tyto duše na svět. Podsvětí je určitě k nám lidským nedokonalým bytostem tolerantní, a proto nám trochu zdržení odpustí.

samhain1samhain2 samhain3samhain12

Keltové byli bojovné kmeny, které uctívaly přírodní síly a hledaly své bohy v přírodních objektech a jevech. A proto také jsme přivítali keltský rok rituálem, který volá přírodní síly k tomu, aby vydržela hojnost.

samhain7

Všechno jsme to zakončili „veselým rejem“ a občerstvením u stánku, kde se nabízelo různé samhajinské pitivo, jako například “kozí zub”, “mrazivý polibek”, “vrahovo utrpení”. Pravda, medovina podávána nebyla(akademická půda to nedovoluje), ale lahodnost nabízených nápojů to skvěle nahradila.

samhain4

samhain5

samhain6

samhain8 

samhain9

Zdeněk Maňák a třída V5A

Tags:
Kategorie:
Umístění: Blogs Parent Separator Maňák

2 Počet komentářů ...


スーパーコピーブランド専門ネットショップで、ファッション時計,バッグ,財布とその他の世界一流ブランドスーパーコピー激安販売。 弊店のスーパー コピーブランド時計は日本全国送料手数料無料です。 ブランドコピー品の華麗さや実用でお客様に驚喜を与えます。
# シャネル iphone 正規 アウトレット

By TrackBack on   4.1.2017 2:23

ロレックスN級最高等級ブランド時計 最新作 ヴィトン 新品、新素材入荷ロレックスN級最高等級ブランド時計コピー大量入荷超人気今年のF/Wから人気が予想されるディオールスタイルのバッグをご紹介します。 付属のストラップで2つの持ち方ができ、多様なスタイルに演出します。 底鋲はスタイリッシュながら、スクラッチから防ぎます。 内側の配色の部分は羊革に仕上げました。 2017年新作財布大量入荷 超美品、高品質、 独占的な販売スーパーコピーバッグ大量入荷超人気 100%品質保証!満足保障! 当社の商品は絶対の自信が御座います。 ★信用第一、良い品質、低価格は(*^-^*) ★当店の承諾に→誠実 信用
# スーパーコピー オーデマピゲ

By TrackBack on   13.1.2017 12:35