Vyhledávač

  
Loading

Články

Projekt Totalitní režimy je za námi

11 30

Vložil(a)
30.11.2011 8:24  RssIcon

total6

Projekt Totalitní režimy pro školní rok 2011/12 skončil. Studenti druhých ročníků a sexty postupně absolvovali přednášku k této tematice, navštívili Terezín, ve kterém se seznámili s projevy nacismu. Pracovní tábor Vojna u Příbrami zase představil projevy komunistické ideologie. Po těchto návštěvách studenti absolvovali povinný test z totalitních režimů, který prověřil komplexní znalosti této tematiky. Test ukázal  obecně průměrné znalosti u třídy C2A a mírně nadprůměrné u C2B a V6A, což není špatný výsledek. Někteří studenti prokázali znalosti absolutní: Jakub a Matěj Drahokoupilové, Richard Jarůněk, Dalimil Peša či Otto Pospíšil.  Nepovinným výstupem bylo porovnat fašistické, nacistické a komunistické ideologie, a nebo zpracovat makety jednotlivých míst a ukázat na konkrétních objektech daný rys představované ideologie. Může nás těšit, že nepovinné části se zúčastnilo asi 80 % všech účastníku projektu. 

total1total2total3total4total5

Novým počinem bylo zpracování metodického filmu, který za pomoci animace provádí Terezínem a Vojnou. Jan Grenár, Filip Kersch, Dalimil Peša a Aleš Rezler si dali velkou práci s jeho vytvořením. S jejich dovolením ho bude předmětová komise ZSV používat jako metodický materiál. ”Děkujeme kluci!” Budete mít také možnost ho zhlédnout i na youtube.

Terezín:www.youtube.com/watch

Vojna:www.youtube.com/watch

Projekt máme za sebou a těšíme se na příští rok.

Ilona Gembiczká, Zdeněk Maňák, Břetislav Oliva

Tags:
Kategorie:
Umístění: Blogs Parent Separator Maňák

4 Počet komentářů ...


It is the large commitment and often will definitely enhance the worth of your private home, because an absolute must have benefit in our time.
# Wholesale Soccer jerseys

By TrackBack on   4.1.2017 14:37

2017年の新素材-新作 ブランド腕時計、バッグ、財布、小物などでございます専売店 ★弊社は「信用第一」をモットーにお客様にご満足頂けるよう ★全物品運賃無料(日本全国) ★不良品物情況、無償で交換します. ★税関没収する商品は再度無料で発送します!
# カルティエ イメージ

By TrackBack on   20.1.2017 0:25

弊店はスーパーコピー時計N品、 ロレックスコピー時計、パネライレプリカ時計、 シャネルレプリカ時計、ブライトリングレプリカ時計、 ウブロレプリカ時計、IWC コピー時計、 二年以内に人的破壊でない故障は無料で修理をします。 正規品と同等品質のコピー品を低価でお客様に提供します。 安心して購入して下さい。 自身が使用するだけでなく、入学、卒業、誕生日、結婚のお祝い等のギフトにもご利用ください。
# オメガ アクアテラ 中古

By TrackBack on   24.1.2017 21:36

Domů - Projekt Totalitní režimy je za námi
# twicsy reviews

By TrackBack on   10.7.2023 4:52