Vyhledávač

  
Loading

Články

Vítězství v krajském kole SOČ je naše!

4 28

Vložil(a)
28.4.2012 10:24  RssIcon

Dne 27. dubna 2012 se v Kladně uskutečnilo krajské kolo soutěže Středoškolské odborné činnosti (SOČ). V konkurenci středních škol Středočeského kraje opravdu nevídaně zabodovaly studentky naší školy! 

Zuzana Blažejová (V8A) zvítězila v kategorii "Zdravotnictví" s prací Vertebrogenní syndromy a jejich léčba.

V oboru "Teorie kultury, umění a umělecké tvorby" zvítězila Barbora Jakubcová (V8A) s prací Divadlo JIřího Wolkra pro děti a mládež a dětská divadla v Čechách.

Kateřina Antonová (C4B) získala 3. místo v oboru "Ekologie" s prací Národní přírodní rezervace Voděradské bučiny a Ciconia nigra

Na toméž místě se v kategorii "Historie" umístila také Tereza Seifertová (C4B) s životopisným dílem Nezapomenutelné osudy politického vězně Jiřího Seiferta (1922-1988).

Martina Šimková (V8A) se bohužel nemohla osobně zúčastnit, ale její práce Vliv Ebstein-Barr viru na imunitní systém byla odbornou komisí v kategorii "Biologie" pro svou kvalitu doporučena do licitace pro celostátní kolo.

Porotci dále rozhodli, že do celostátní přehlídky SOČ, pořádané ve dnech 15. až 17. června poprvé na naší škole, postupují Z. Blažejová a pravděpodobně i M. Šimková.

Všem úspěšným účastnicím gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci GJO!

 

Tags:
Kategorie: Různé
Umístění: Blogs Parent Separator Provaz