Okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

2 21

Vložil(a)
21.2.2012 13:39  RssIcon

V úterý 21.2.2011 proběhlo na naší škole okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce ve čtyřech kategoriích pro základní a střední školy. Stejně jako v loňských ročnících i letos naši studenti dosáhli  výborných výsledků. V kategorii I.A obsadil druhé místo Jan Křemenák ze sekundy. Tato kategorie v okresním kole končí.

Další naši studenti v kategorii II.B obsadili druhé a třetí místo, na druhém místě Albert Púry z tercie, na třetím  Veronika Martínková z kvarty. Bohužel do krajského kola nepostupují, podle pravidel postupuje jen vítěz, druhý je náhradníkem.

Kategorie III.A nám přinesla ve velmi vyrovnaném souboji třetí místo Viktora Matějky z kvinty.

Další naše studentka Aneta Martínková ze septimy obsadila čtvrté místo. A pokud jste na škole zahlédli sportovně vypadající Afroameričany, tak to byli basketbalisté z Kolína, kteří zasedli po boku českých angličtinářů v porotě.