Okresní kolo konverzační soutěže v angličtině

2 18

Vložil(a)
18.2.2011 14:24  RssIcon

Dnes 18.2.2011 proběhlo na naší škole okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce ve všech pěti kategoriích pro základní a střední školy. Stejně jako v loňských ročnících i letos naši studenti dosáhli  výborných výsledků.

V kategorii I.B se stal vítězem Martin Kostelecký, na druhém místě se umístil Tomáš Kořistka, oba žáci sekundy. Tato kategorie v okresním kole končí.

Další naši reprezentanti v kategorii II. B obsadili druhé a čtvrté místo, na druhém místě Viktor Matějka z kvarty, na čtvrtém  Veronika Martínková z tercie. Bohužel do krajského kola nepostupují, podle pravidel postupuje jen první v kategorii, druhý je náhradníkem.

Kategorie III nám přinesla ve velmi vyrovnaném souboji druhé místo Hany Čepové ze septimy. Další naše studentka Lucie Králová ze třídy C3B obsadila čtvrté místo.

A pokud jste na škole zahlédli sportovně vypadající Afroameričany, tak to byli basketbalisté z Kolína, kteří zasedli kromě českých angličtinářů v porotě.